Foto

Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" septiņgades svētki

Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" 2018. gada 23. maijā svin septiņgades svētkus, aicinot ikvienu Rīgas jaunieti, jaunatnes organizācijas pārstāvi un citus interesentus izbaudīt kopā darīšanas un priecīgas kopā būšanas svētkus.

Svētku programma:

Ierašanās no plkst. 15:30, atklāšana plkst. 16.00. Ikvienam dalībniekam būs iespēja:

* apgūt poi-spinning tehnikas pamatus;

* izbaudīt burbuļprieku;

* atklāt lielo SUP dēļu sezonu;

* izmēģināt krāsaino izpletņa spēli;

* nobaudīt 7 dzimšanas dienas kūkas ar 7 svecītēm.


Gadu skaitam augot, aug arī Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris", veidojot jaunas sadarbības, atjaunojot un papildinot resursu krājumus, īstenojot noderīgus pasākumus un kopīgi veidojot labklājīgāku vidi jaunatnes organizācijām un jauniešiem Rīgā. Septiņu gadu laikā "Kaņierī" ir bijuši 29 259 apmeklējumi, organizēti 2 296 pasākumi, no kuriem 2 005 ir jaunatnes organizāciju rīkoti un 291 "Kaņierī" organizēti. Septiņu gadu laikā "Kaņiera" resursi izmantoti 621 reižu. Jauniešu iniciatīvu konkursā, kurš tiek rīkots kopš 2013.gada, līdz šim atbalstīti 102 projekti, kā arī organizāciju kapacitātes projektu konkursā, kurš pirmo reizi organizēts 2015.gadā, līdz šim atbalstīti 37 projekti.

Septiņgades svētku svinības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" un dalība pasākumā ir bez maksas.

Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris" ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību, tā uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. "Kaņieris" motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Vairāk informācijas var iegūt mājaslapā: https://www.kopnica.lv/lv/jaunumi/

vai sociālajos tīklos:https://www.facebook.com/events/2038110159552147/

 

Papildu informācija:

Roberta Egle
Rīgas jauniešu centra"Kaņieris" vadītāja (roberta.egle@riga.lv)

 

Uz dzirkstošu satikšanos "Kaņierī"!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit