Pedagoģiski medicīniskā komisija

Rīgas pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisija ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes struktūrvienība un tā atrodas:
Kaņiera ielā 15, Rīgā, LV - 1063, tālr. 67037322, fakss 67037327.

Vide piemērota personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisija veic pirmsskolas vecuma bērnu un 1. - 4. klašu  skolēnu psiholoģisku un medicīnisku izpēti, lai ieteiktu bērna attīstībai, spējām un veselības stāvoklim piemērotāko izglītības programmu. 

Balstoties uz ģimenes ārsta atzinumu, pedagoģiski medicīniskā komisija iesaka ilgstoši slimojošam skolēnam mācības mājās.

Pieraksts uz komisiju:

Pirmdiena: 14.00-17.00
Otrdiena: 9.00-13.00
Trešdiena: 9.00-13.00
Ceturtdiena: 14.00-17.00

 Informācija par piemērotākās izglītības programmas ieteikšanu 

 Informācija par mācību mājās ieteikšanu 

 1. pielikums - vecāku iesniegums piemērotākās izglītības programmas ieteikšanai 

 2. pielikums – vecāku iesniegums mācībām mājās 

 3. pielikums – izglītības iestādes izziņa par mācību organizēšanu mājās 

 4. pielikums - izglītības iestādes informācija par izglītojamo, kurš tiek pieteikts uz pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju 

 Psihologa atzinums 

 Logopēda novērtēšanas ziņojums 

 Speciālā pedagoga izvērtējums

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit