Iepazīsimies – “Basketbola klase”

Maijs ir “Basketbola klase” iepazīšanās mēnesis, kad jebkurš dalībnieks (zēns vai meitene) vecumā no 5. gadiem tiek aicināts uz bezmaksas treniņu (-iem), lai sajust sevī azartu sākt nodarboties ar vienu no populārākajiem sporta veidiem pasaulē.

Treneru filozofija "Basketbola klasē" ir sekojoša - treniņa pirmajos gados mēs lielu uzmanība pievēršam bērna vispusīgai fiziskai attīstībai un pozitīvas personības veidošanai. Treniņos ar basketbola uzdevumiem un vingrinājumiem (kā arī citu sporta veidu - futbols, florbols, rokasbumba, u.c.) nodrošinām interesantas un aizraujošas nodarbības. Ar katru apmācības gadu audzēkņi iemīl basketbolu un mēs kopīgi tuvojamies nospraustajiem mērķiem!

“BASKETBOLA KLASE” piedāvā:

1. Treniņi notiek gan latviešu, gan krievu valodas plūsmā dažādos Rīgas rajonos (Ķengarags, Rīgas centrs, Vecmīlgrāvis);

2. Komandas piedalās aizraujošas sacensībās (Latvijas un Eiropas mērogā);

3. Interesantas un kvalitatīvas vasaras un ziemas nometnes (gan Rīgā, gan Latvijā);

4. Regulāru basketbola spēles apmeklējumus (LBL, VTB līgas spēles);

5. Bezmaksas brīvdienu treniņus vecākiem (centra skolā);

6. Kopīgus komandas saliedēšanas pasākumus (Ziemassvētku pasākums, semināru rīkošana ar slavenu sportista piedalīšanos, u.c.).

Bērnu un jauniešu basketbola klubs "Basketbola klase" ir neatkarīgs un ar savu filozofiju veidots basketbola projekts bērniem un jauniešiem neatkarīgi no viņu fiziskā vai kāda cita stāvokļa, etniskās piederības utt.

Basketbola nodarbības  "Basketbola klase" noris kopš 2011. g., apmācības programma ir SERTIFICĒTA ( IKVD - izglītības un kvalitātes valsts dienestā) un pats projekta īstenotājs (“Basketbola Klase") ir LICENZĒTS  RDIKSD (Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentā).

Sīkāku informāciju par “Basketbola klase” treniņiem iespējams iegūt zvanot: 26722478 (kluba vadītājs: Kristaps Kozlovskis) vai rakstot: basketbola_klase@inbox.lv . Plašāku iekatu par “Basketbola klase” jūs atradīsieti sociālajos tīkolos: Facebook  vai Instagram kontos.

Nestāvi malā, nāc un pievienojies “Basketbola klasei”!
 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit